Strasznie polecamy

Miliard dolarów

Dodane przez: andrzej niemowa, 14.08.2017, 16:52
- Za odpowiednią sumę każdy człowiek zrobiłby wszystko. - Andy wyraził swoje przekonanie. Siedział w barze z Billym i w alkoholowym natchnieniu snuli pijackie dyskusje o życiu i śmierci.
- Wszystko? - jego kumpel zaintrygował się nowym tematem do gdybania. - Wiele rzeczy owszem, ale nie wszystko.
- Moim zdaniem wszystko. Tacy...
Oceń:
4
Komentuj
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Polskie Salem - czyli czarownice z Kolska

Dodane przez: esawer, 15.07.2017, 23:04
Oceń:
0
Komentuj
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Aż do kości

Dodane przez: kuro, 8.07.2017, 22:35
Zaczęło się dość niewinnie. Po prostu parę zbiegów okoliczności, wywołujących gęsią skórkę. Nic nadzwyczajnego. Każdy czasami widzi obrazy ze swojej głowy między kartami rzeczywistości. Uznałam to za wynik zmęczenia. W pracy było dosyć nerwowo. Szef rozdawał wypowiedzenia na prawo i lewo, budziłam się codziennie z pytaniami: „czy będę miała po...
Oceń:
3
Komentuj
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy
Reklama

Forty

Dodane przez: mr_donut064, 23.06.2017, 15:00
Powrót do domu po tak długim czasie był czymś niesamowitym. Wiedziałem, że znam to miejsce, był jednak w nim pewien obcy pierwiastek. Nic się nie zmieniło od czasu mojego wyjazdu, ja jednak czułem zmianę. Zmianę we mnie.

O miejscach i wydarzeniach, których byłem świadkiem, przypomniał mi mój plecak, wypełniony rozmaitościami zebranymi...
Oceń:
7
Komentuj
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Posąg we mgle

Dodane przez: andrzej niemowa, 16.06.2017, 14:28
Sztuka była moim pierwszym życiowym towarzyszem. Być może zawdzięczam to swojej nieco nadwrażliwej naturze, a może zasianej przez rodziców ciekawości świata i jego osiągnięć. Piękno zaklęte w kolorze, kształcie i dźwięku stanowiło dla mnie obiekt kontemplacji, będąc zarazem formą ucieczki przed zmartwieniami codzienności. Już starożytni mędrcy i sofiści odkryli katarktyczną...
Oceń:
4
Komentuj
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

W cieniu wojny

Dodane przez: andrzej niemowa, 5.06.2017, 22:51
List znaleziony w osobistych rzeczach zmarłego w 1991 roku podporucznika Mikołaja Korzeniewskiego, żołnierza 9 Pułku Ułanów Małopolskich i weterana wojny polsko-bolszewickiej. Adresowany do wnuka Aleksandra Korzeniewskiego, opublikowany na stronie Straszne-Historie.pl za zgodą rodziny. Chciałbym podziękować Panu Aleksandrowi i jego małżonce Marcie za udostępnienie materiału.


Mój drogi wnuku!

Ile już razy zadręczałeś mnie...
Oceń:
10
Komentuj
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Lęk wysokości

Dodane przez: andrzej niemowa, 31.05.2017, 20:29
Mam 24 lata i jestem climberem. Czym jest urban climbing? Na pewno kojarzycie. Znany jest też jako Buildering. Chodzi o wspinaczkę na dziko i bez zabezpieczeń na wszelkie wysokie obiekty. Trochę jak parkour, tylko że zamiast nogi można złamać kark. Pewnie większość z was oglądała co najmniej kilka nagrań, na...
Oceń:
8
Komentuj
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy
Z archiwum Straszne-Historie.pl:

SPÓŹNIENIE

Chryste, co to było?
Obracasz głowę w kierunku, z którego spodziewałeś się ataku. Ataku czego? Sam nie wiesz. Ostatni raz oglądam horrory, przyrzekasz sobie.
Leżysz w ciemnym pokoju, a jedynym źródłem światła jest latarnia za oknem. Tak daleko od okna, że jej światło ledwie do ciebie dociera. Twój pokój jest pełen pokracznych...

Szpital Psychiatryczny cz.5

Nasz przyjaciel okazał się oszustem, byliśmy gotowi poświęcić dla niego życie, a on bez większych wyrzutów sumienia, zaprowadził nas wprost do pułapki.

...
Następna strona
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz ten fakt.
Straszne-Historie.pl na Facebooku. Odważysz się polubić?!
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.