Historia

Krwawiący Obraz

alexander 4 9 lat temu 5 614 odsłon Czas czytania: ~poniżej minuty

Rodzinka w składzie: mama, tata, i 5 dzieci zamieszkali w pewnym domu. Ludzie mówili, że w tym domu straszy. Oni się nie przejęli tym. W domu nie było nic prócz jedynego, pustego obrazu. Próbowali go zdjąć na różne sposoby - nie dało się. Wreszcie dali sobie spokój i zaczęli się rozpakowywać.

Co kilka nocy z obrazu spływała krew. W tym samym czasie, ktoś z rodziny umierał. W ten sposób umarło już dwoje dzieci - Natala i Bartek. Oboje mieli po 13 lat. Gdy następnym razem obraz zaczął krwawić, Madzia szła do łazienki. Przechodziła koło obrazu. Obraz zwykle był czysty - nic nie było na nim namalowane. Tym razem na obrazie był krwawy napis: NIE OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE. Ale ciekawość zżarłą Madzię. Obejrzała się za siebie i...nic już więcej nie zobaczyła. Ktoś a raczej coś wbiło jej kuchenny nóż prosto w serce. Zwłoki Madzi przeniesiono do jej łóżka. Następnego dnia rodzice zaczęli wieżyć w klątwę przeklętego obrazu. Postanowili z pozostałą dwójką dzieci się wyprowadzić. Niestety dom stanął w płomieniach. Nic nie ocalało. Jedynie przeklęty obraz wisiał w powietrzu jakby wisiał na niewidzialnej ścianie. Z jego ram płynął strumień krwi.

Na obrazie był tylko krzywy krwawy napis: ŻEGNAJCIE...

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Pomijając denną historię, która naprawdę mogłaby być dużo bardziej rozwinięta, to dziwnie mi z układem zdań. Nie chodzi o to, że są błędne, ale właśnie dziwnie krótkie, mi przypominają telegram. Niemal podświadomie oczekiwałam STOP po kropce.
Odpowiedz
W ogóle zgadzam się z Patrykiem i Anią, ale kurcze rodzice zaczeli wierzyć w klątwe dopiero gdy 'coś' zamordowało już 3 dziecko ??
Odpowiedz
Słabe. Krótkie i łatwo przewidzieć koniec :/ ps. Pisze się "wierzyć"
Odpowiedz
Znam tę historie na pamięć:P To zaczyna robić się nudne xd
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje