Historia

Nie pij kiedy prowadzisz!

scaryguy 9 8 lat temu 9 595 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

Mamo, wyszłam ze znajomymi. Poszliśmy na zabawę i cały czas myślałam o tym co mi mówiłaś zanim wyszłam: "nie pij jak będziesz prowadzić..." Dlatego piłam coca colę. Byłam dumna z siebie, dlatego że posłuchałam Twojej rady i byłam jedyna spośród moich znajomych trzeźwa. Tak zdecydowałam i Twoje słowa były dla mnie święte. Kiedy zabawa się skończyła ludzie zaczęli wsiadać do swoich samochodów (nietrzeźwi).

Ja wsiadłam do swojego i byłam pewna że jestem w stanie prowadzić bo nie piłam alkoholu.W tym momencie nawet nie zdawałam sobie sprawy co mnie czeka.

Coś naprawdę strasznego.

...teraz jestem tutaj, leżąc na ziemi i słysząc głosy i krzyki policjantów, chłopak który kierował samochodem był kompletnie pijany. Mamo, dźwięki są tak daleko! Moja krew jest wszędzie, staram się być twarda i trzymać się żeby nie płakać. Słyszę głos lekarza, "ta dziewczyna nie przeżyje!". Jestem pewna mamo, że ten chłopak który doprowadził do wypadku nie chciał źle...

Ale dlaczego on pił, a to ja mam umrzeć? Dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe, mamo? Dlaczego ludzie to robią wiedząc, że mogą zniszczyć czyjeś życie. Mój ból jest straszny w tej chwili, tak jakby ktoś wbił we mnie setki ostrzy. Mamo powiedz mojej małej siostrzyczce żeby się nie bała, tacie żeby był twardy i proszę Cię mamo, odwiedź tego chłopaka i powiedz mu to samo co mówiłaś mi.

Może jakby jego rodzice mówili mu to co Ty mamo, dzisiaj bym żyła... mój oddech słabnie z każdą chwilą... mamo boję się...

Są to moje ostatnie chwile i czuję się naprawdę sama, bardzo bym chciała żebyś była teraz przy mnie w tej chwili, w chwili w której umieram tu na ziemi.

Chciałabym Ci tyle powiedzieć mamo, bardzo Cię Kocham mamo, przyrzekam być Twoim aniołem stróżem. Takim jakim Ty byłaś dla mnie.

Do widzenia mamo.

Te słowa napisane przez dziennikarza, który był na miejscu wypadku w chwili gdy dziewczyna umierała. Powiedziała te słowa chwilę przed tym zanim umarła.

Do widzenia mamo.

Te słowa napisane przez dziennikarza, który był na miejscu wypadku w chwili gdy dziewczyna umierała. Powiedziała te słowa chwilę przed tym zanim umarła

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

smutne, ale nie straszne
Odpowiedz
Ale Wy pieprzycie -.- "to nie jest straszne" itp. Straszne jest to że są debile które wsiadają za kółko po pijaku i niszczą życie swoje i innych.
Odpowiedz
nie, oni sa glupi
Odpowiedz
nie - oni są mordercami... na szczęście przeważnie nie udaje im się...
Odpowiedz
No co za przyjeb.
Odpowiedz
Ale to było w wiadomościach, to nie miało straszyć, to miało opowiadać historie tej dziewczyny ..
Odpowiedz
:'(
Odpowiedz
Ale to smutne :(
Odpowiedz
Juz to czytalam... :O
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje