Tajemnicza Kobieta

Dodane przez: muru00, 23.01.2013, 08:46
Reklama:

Historia ta jest prawdziwa i zdarzyła się u mojej babci na wsi.

Piękna wieś nieopodal Lublina która najmniej ucierpiała po wojnie skrywała straszną tajemnicę. Działo się to około 1950 roku i nie dawało spokoju wszystkim ludziom mieszkającym w pobliżu. Otóż mieszkańcy mieli domy bardzo blisko siebie (około 15m). Gdy mężczyzna wyszedł w nocy za potrzebą spojrzał w las i na drodze ujrzał kobietę. Miała białą szatę i cała się świeciła. Mężczyzna przerażony wrócił do domu i myślał że ma omamy gdyż wypił z sąsiadem spore ilości alkoholu.

Nazajutrz ten sam mężczyzna udał się w pole a jako że droga do pola wiodła właśnie tą ścieżką chciał sprawdzić co działo się w nocy. Niestety nic tam nie znalazł i był pewien że to po prostu przypadek.

Miesiąc później.

Ten sam mężczyzna wraz z żoną wracał do domu z pola (Było około godziny 22). Kobieta zaniosła warzywa do domu a mężczyzna poszedł odstawić łopatę i motykę.

W tej samej chwili znowu ujrzał tą kobietę nie miał wątpliwości że ją widzi. Z lasu dobiegały odgłosy: "POMÓŻ MI PROSZĘ". Mężczyzna wpadł na pewien pomysł.

Miesiąc później

Mężczyzna tym razem był gotowy i czekał aż kobieta znowu się pojawi. Pojawiła się tuż przed nim. Mężczyzna gdy ją ujrzał osłupiał. Zaczął z nią rozmawiać, aż po chwili zamilkł. Ujrzał bowiem dwóch żołnierzy którzy idą w ich stronę. Kobieta rzekła: To ich wina, to przez nich. Po tym wydarzeniu zniknęła. Następnego dnia gdy mężczyzna kopał w polu znalazł zwłoki małego dziecka.

Nagle znowu pojawiła się ta kobieta lecz tym razem spojrzała na niego, przytuliła go i podziękowała za to że odnalazł jej dziecko.

Okazało się że tej kobiecie dziecko zostało zabrane przez żołnierzy, zabite i zakopane. Kobieta ta wpadła w histerię i dwa dni po tym powiesiła się w lesie. Od tamtej pory duch bladej kobiety już się nie pokazuje.

Źródło: Mężczyzna który przerzył to naprawdę (Teraz ma 86 lat)
Oceń:
39
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!