Niekończąca się droga

Dodane przez: scaryguy, 25.01.2013, 03:06
Reklama:


W mieście Corona, znajdującym się w stanie Kalifornia była raz droga znana głównie jako ,, Nigdy nie kończąca się droga”. Konkretnie, naprawdę nazywała się ,, Lester Road”. Teraz, dwadzieścia lat potem, krajobraz miasta zmienił się, a droga ta dłużej nie istnieje. Jednak, lata temu, droga, była nieoświetlona dlatego ludzie nazywali ją niekończącą się, gdy jeździli nią w nocy. Ludzie, którzy jeździli w głąb tej drogi zaginęli.

Legenda stała się tak dobrze znana, że ludzie odmawiali jazdy tą drogą nawet w ciągu dnia. Pewnej nocy, jak wielu nastolatków w moim wieku, jechałem tą drogą, lecz tylko przez krótką chwilę, gdyż droga którą oświetlały moje światła wyglądała, jakby trwała w nieskończoność, więc przestraszony, zawróciłem, gdyż myślałem, że jeśli pojadę w głąb tej drogi, więcej nie wrócę.

Popularność legendy przekonała lokalne władze do zbadania tego.
Okazało się, że na tej drodze był ostry zakręt w lewo na którym znajdował się koniec drogi, gdzie nie było barierek ochronnych. Naprzeciw leżał kanion, a po drugiej stronie kanionu była inna droga, więc jadąc tą drogą, patrząc z właściwej perspektywy, szczególnie w nocy, kanion znikał z pola widzenia, a droga wydawała się nieskończona. Stwierdzono, że samochody wpadły do kanionu. Zbadano to. Okazało się, że znajdują się tam dziesiątki samochodów wraz z rozkładającymi się ciałami na miejscu pasażerów.
Źródło: Upiorne.pl
Oceń:
25
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!