Suicide Girl

Dodane przez: białadama, 18.02.2013, 05:10
Suicide Girl
Reklama:

Istnieje obraz pewnej dziewczyny, który, jeśli patrzysz nań zbyt długo, zsyła samobójcze myśli. Opowieść zachłysnęła się internetową sławą prawdopodobnie w roku 2006, może wcześniej.

Spójrz na obrazek powyżej, ostatnio znalazłem go w sieci. Jest bardzo popularny na koreańskich stronach.

Podobno w Japonii zanim pewna dziewczyna popełniła samobójstwo, zeskanowała ten obraz i wrzuciła do internetu. W Korei historia ta wybuchła nagle i zaczęła rozprzestrzeniać się jak pożar. Na koreańskich forach jest masa wiadomości o tym, że widz patrząc na obraz skupia się na niebieskich oczach dziewczyny, które są magiczne i potrafią wywołać smutek. Może dziewczyna z obrazka umarła w wielkim smutku, a jej duch nawiedza obraz. A może zdjęcie wywołuje smutek podobnie do “Ponurej Niedzieli” (“Gloomy Sunday”).

Chore jest to, że podobno ciężko patrzeć prosto w oczy dziewczyny dłużej niż 5 minut. Były informacje, że osoby, które przekroczyły ten czas, targały się na własne życie.. Ludzie mówią, że obraz się zmienia kiedy na niego patrzymy. Dziewczyna zaczyna złośliwie się uśmiechać, a wokół jej oczu “rosną” czarne kręgi.

Jedno jest pewne, obraz wywołał we mnie chęć dowiedzenia się czegoś więcej.Czuję czyjąś obecność, gdy na niego patrzę, ale nie umiem ocenić czy jest dobra czy zła. Chciałbym wiedzieć, co czuje globalna społeczność. Może eksperci potrafiliby wyjaśnić, dlaczego oczy dziewczyny potrafią hipnotyzować widza? ...

Źródło: paranormalne.pl
Oceń:
339
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!