Historia

27 17 23 6 3 16 1 10 1 17

orzeszek 0 1 rok temu 454 odsłon Czas czytania: ~1 minuta


posted by random

today 20:41

Cześć wszystkim. Zanim zaczniecie besztać mnie za nowe konto i długi post chciałem powiedzieć, że uznałem to za dobre miejsce, by poszukać pomocy. Przynajmniej dopóki nie zdecyduje się pójść na policję.

Od kilku dni dostaję na pocztę mailową oraz na prywatny numer lekko dziwne zdjęcia oraz treści. Zaczęło się to mniej więcej wtedy, gdy zamiast ograniczać się do reddita i bestgore szukałem „strasznych” rzeczy trochę głębiej. Koniec końców, być może wszedłem na kilka stron, na które wchodzić nie powinienem.

Zaczęło się od maila. Był pusty, przynajmniej tak mi się wydawało. Po trochę dogłębniejszym zapoznaniu się okazały się mym oczom takie oto cyfr 316110117, nie wiem co oznaczają, ale od tamtego czasu pojawiło się u mnie pięć innych maili. Wszystkie spod tego samego adresu, następne trzy posiadały zdjęcia, a przynamniej coś na znak fragmentów zdjęć, nie wiem co to dokładnie przedstawia, ale dwa pierwsze wyglądały mi na fragment lasu, może czegoś podobnego. Trzecie natomiast jest na 98% zdjęciem wychudzonego i przestraszonego dziecka lub bardzo ludzko wyglądającej lalki. Mniej więcej od tamtej pory jestem lekko przerażony. Jak już pisałem, dostałem też coś na numer prywatny. Dwusekundowe nagranie, ale nie jestem w stanie określić dokładnie co to jest, być może to jakaś podwójna ścieżka dźwiękowa. Dlatego właśnie liczę na was, wszystko dodaje do postu. Odezwę się jeśli pojawi się coś nowego.


posted by random

today 23:44

Okej, nie wiem co robić. Dostałem mms ze zdjęciem tego samego dzieciaka. To na 100% dziecko, oprócz tego kolejne cyfry 2717238.

Mam wrażenie, że jakiś samochód już trzeci raz przejeżdża niedaleko mojego domu. Nie wiem, czy nie wezwać policji.


posted by random

today 23:51

Wezwałem policję, jestem śmiertelnie przerażony. Wybaczcie, jeśli będę pisać z błędami i niezrozumiale.

Coś kręci się przy moim podwórku.

Myślę, że jest to ktoś.

Zamknąłem drzwi i okna

Jestem na górze, ale nie wiem, co teraz robić.

Ten chłopiec, o którym pisałem. Wysłali mi nagranie głosowe, słyszałem jego płacz.

Słyszałem go kurwa na podwórku.


posted by random

today 23:58

Mam łzy w oczach i siedzę w szafie. Ktoś jest w mieszkaniu, ale to nie policja. Dostaje ciągle smsy z liczbami, chyba liczą, że usłyszą mój telefon. Wyciszyłem go, ale dla pewności nie będę korzystać, by nie zdradzić się światłem. Napisze za parę minut, jak tylko się wszystko wyjaśni

W ostatnim SMS było tylko to:

2541210117412818127206635411113

Boże, pomocy.Edytowała: BleedingAnxiety


Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje