Nowa wersja już wkrótce!

Dodane przez: admin, 21.03.2019, 17:56
Nowa wersja już wkrótce!
Reklama:

Nowa wersja portalu Straszne-Historie.pl zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo więcej treści, więcej funkcji, więcej... grozy! :-) Poszukujemy więc osób, które chcą zaangażować się w życie portalu, mieć na niego realny wpływ i decydować o jego rozwoju!

Poszukujemy:

Recenzentów:

- lubisz horrory? Orientujesz się w świecie mrocznych książek lub filmów? Potrafisz i lubisz pisać? Świetnie! Nie czekaj dłużej i dołącz do ekipy portalu Straszne-Historie.pl jako recenzent! Zapewnimy Ci darmowy dostęp do książkowych nowości, serwisów streamingowych, bilety do kina. Twoim zadniem będzie zrecenzowanie przeczytanego lub obejrzanego dzieła. Chętnych prosimy o wysyłanie tekstu próbnego – recenzji swojego ulubionego horroru (ok. 1 strona A4)!

Publicystów:

- znasz się na tematach związanych z grozą i horrorami? Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami z czytelnikami Straszne-Historie.pl? Pisać rzeczy związane z tematyką strony, ale niekoniecznie opowiadania? Prześlij tekst próbny (ok. 1 strony A4)!

Tłumaczy:

- znasz język angielski i chcesz go ćwiczyć, razem z doświadczonymi tłumaczami? Chcesz dać społeczności coś od siebie i pozwolić im przeczytać najlepsze creepypasty świata po polsku? Już wkrótce tłumaczenia bedą osobnym działem na stronie i to właśnie Ty możesz go kształtować! Zapraszamy do kontaktu, wraz z próbką przetłumaczonego tekstu!

Moderatorów:

- znasz creepypasty od podszewki? Rozpoznasz dobre opowiadanie w kilka chwil? Chcesz decydować czyje teksty wyróżnimy na stronie głównej, a które przepadną w poczekalni na wieki? Napisz do nas!

Korektorów:

- bolą Cię zęby kiedy widzisz błędy w czytanych przez Ciebie historiach? Znasz meandry języka polskiego, jego ortografii oraz gramatyki? „Czujesz” kiedy styl wypowiedzi jest błędny? Zapraszamy, możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – podczas lektury, przy pomocy prostego narzędzia edytorskiego, poprawiać jakość języka w polskim internecie i błędy w opowiadaniach.

Masz inny pomysł na rozwój strony? Tworzysz zbiory ciekawostek? Chcesz zaangażować się w tworzenie quizów na stronie? Chcesz współtworzyć Straszne-Historie.pl – nie wahaj się, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Czekamy pod adresem PortalStraszneHistorie (małpa) gmail (kropka) com

Do każdego zgłoszenia prosimy o dołączenie krótkiego opisu własnej osoby!

Powodzenia!

PS A jeżeli chcielibyście znaleźć w portalu nowe funkcjonalności – jest to ostatni moment, żeby nas o tym poinformować, jeszcze możemy je wdrożyć – piszcie w komentarzach!

Oceń:
3
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!