Historia

Odbicie

Lulu the Psycho Killer 3 7 miesięcy temu 150 odsłon Czas czytania: ~poniżej minuty

Każdy chyba słyszał legendę o Krwawej Mary. Nie wolno o trzeciej w nocy wykrzykiwać do lustra trzy razy jej imienia, bo się ukaże i wydłubie oczy, po czym zabije tego, kto to zrobi.

Ile w tym prawdy - nie wiem, ale za to wiem, co się stanie, gdy o trzeciej w nocy wypowiesz do lustra trzy razy swoje imię, a gwarantuję - nie chcesz się o tym przekonać na własnej skórze.

Powiedzieć ci, co takiego się wtedy stanie?

Cóż, pokrótce twoje odbicie zacznie żyć własnym życiem; uśmiechnie się do ciebie oraz pomacha ręką jakby się z tobą witało, po czym wciągnie cię do środka na drugą stronę lustra, gdzie to ty będziesz odbiciem, a ono zacznie być tobą w realnym świecie, tak jakby się zamieniło z tobą miejscami. Oczywiście nigdy stamtąd nie uciekniesz, więc nie radzę próbować, bo twoje niegdysiejsze odbicie już nie będzie chciało wrócić tam, gdzie wcześniej było uwięzione.

Teraz zapewne zastanawiasz się, skąd to wszystko wiem. Odpowiem na to jednym zdaniem: wyglądasz uroczo, czytając to teraz z tak ogromnym skupieniem.

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

słyszałem inną wersję o Krwawej Mary... Jeśli o 3:29 upewnisz się, że wszystkie okoliczne źródła światła są wygaszone (można wykorzystać żaluzje w kwestii świateł zewnętrznych) i o 3:30 - stojąc przed lustrem - 3 razy krzykniesz Krwawa Mary... to przyjdzie matka i spyta, co Ty do cholery robisz...
Odpowiedz
Też słyszałam tę wersję XDDD Albo jeszcze słyszałam wersję, w której zamiast pytać cię, co robisz, twoja matka każe ci "zamknąć pysk i pójść spać".
Odpowiedz
jak to się mówi - co historia, to obyczaj... czy jakoś tak...;D
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje