Bezsenność

Dodane przez: sweetsuprise, 10.03.2013, 06:11
Reklama:

Uwaga!!!

Historia poniżej napisana ma jedną zasadę. Bez względu na wszystko, czytaj ją w nocy.

Chyba każdy z nas ma taki problem. Problem z bezsennością.

Nie możesz zasnąć, a kiedy ci się to w końcu udaje, budzisz się w środku nocy, nieprawdaż?

Jestem Margaret Douson, dosyć popularną dziennikarką. Ale nie jestem zwykłą reporterką starającą się o wywiady z osobistościami. Nic z tych rzeczy. Prowadzę badania na temat niewyjaśnionych zjawisk. Jednym z moich aktualnych celów jest właśnie, bezsenność.

Większość ludzi na naszej planecie wyjaśnia to sobie jako zbyt pobudzony mózg.

Zaledwie wczoraj zaczęłam ten temat, a już wiem o nim wszystko. Usiądź wygodnie, zrób herbatę. To, co za chwilę przeczytasz może tobą odrobinkę wstrząsnąć.

Otóż bezsenność to nic innego, jak.. Eh... Nie umiem tego wyjaśnić. Po prostu nie umiesz zasnąć. Tłumaczysz sobie, że to przez strach, przed horrorem obejrzanym 10 minut temu. ...Że to przez gorące powietrze, wiszące w pokoju. ..Złamane serce, smutek, radość, ciekawość... Cokolwiek.

Muszę napisać ci tu, że jesteś w ogromnym błędzie.

Kiedy kładziesz się do łóżka, twój mózg jest na to "przygotowany". I bez względu na wcześniejsze wydarzenia, usypia ciało.

Twój organizm już praktycznie nie pracuje, ale mózg powraca do życia. Zapytasz: "Ale dlaczego tak jest?". Odpowiem. Bo wyczuwa czyjąś obecność. I nie chodzi mu tutaj o rodziców, czy rodzeństwo, krzątających się po domu. Budzi się, bo wyczuł kogoś obcego.

Źródło: Sama napisałam.
Oceń:
281
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!