Historia

Odwiedziny u kolegi

scaryguy 12 8 lat temu 9 580 odsłon Czas czytania: ~poniżej minuty

Pewien 15-letni chłopiec który mieszkał w małym miasteczku Maryland, po powrocie ze szkoły usiadł przy swoim komputerze. Włączył go i zalogował się na swoje konto MSN. Był bardzo zaskoczony tym że otrzymał wiadomość od swojego kolegi, który nie był wtedy obecny na zajęciach.

Cała wiadomość składała się tylko z dwóch słów "Proszę przyjdź". Zupełnie zbity z tropu chłopiec wysłał odpowiedź, pytając się dlaczego nie było go dzisiaj w szkole. Po 15 minutach bez odpowiedzi, wsiadł na rower i skierował się prosto do jego domu. Mieszkał niedaleko, niecałe pięć minut drogi.

Kiedy dotarł do domu kolegi, zdziwiony odkrył że drzwi są otwarte. Chłopiec nacisną klamkę i wszedł do środka. Jego oczom ukazała się częściowo zaschnięta, rozbryzgana po ścianach i podłodze krew. Oparta o przeciwną ścianę leżała groteskowo wygięta postać którą trudno było nawet zidentyfikować. Brakowało jej ręki i nogi, a krwawe smugi na podłodze prowadziły od ciała do kuchni. Przerażony chłopiec zatrzasną drzwi, i natychmiast, używając swojego telefonu komórkowego wezwał Policję.

Gdy przyjechała Policja, odnaleziono trzy trupy, oraz otwarte tylne kuchenne drzwi. Raport patologów stwierdzał że cała rodzina, kolega chłopca oraz jego rodzice, zostali zamordowani poprzedniej nocy.

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Słabe.
Odpowiedz
Jest parę błędów, ale jest w tym ukryty sens, bo to morderca może chciał go zwabić, żeby go zabić. 5/10.
Odpowiedz
ujdzie..
Odpowiedz
Nie kumam.
Odpowiedz
krótkie lecz ciekawe
Odpowiedz
W sumie to typowa historyjka dostałem info wczoraj od np Brata a z mginoł tydzień temu... Ehhh... mam nadzieje że coś nas jeszcze zaskoczy :)
Odpowiedz
albo chłopak nie włączał komputera i tamten napisał wczoraj a wiadomość odczytał następnego dnia
Odpowiedz
Banalne ;).
Odpowiedz
Jest coś w tym pewny sens, wyslal wiadomość po szkole, a zmarł poprzedniej nocy...
Odpowiedz
Do kitu..
Odpowiedz
Bardzo bardzo słabe
Odpowiedz
Tak bardzo słabe.
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje