Historia

Farma

kwesiunia 16 7 lat temu 10 298 odsłon Czas czytania: ~poniżej minuty

Gdzieś w środku Anglii znajduje się farma należąca do człowieka nazwiskiem John Glass. Jeśli będziesz miał dość szczęścia i ją odnajdziesz, John z radością zaprosi cię byś obejrzał jego zwierzęta i okaże wobec ciebie niespotykaną życzliwość. Zatrzyma cię aż do zmroku, będzie nalegał, byś u niego zanocował i odjechał dopiero rankiem. Nie chcąc obrazić staruszka, zgodzisz się i ułożysz do snu w przytulnym pokoju.

Rano obudzisz się w pozbawionym materaca łóżku. Pokój będzie brudny, cuchnący i stary. Podobnie jak reszta farmy, z kilkoma zwierzęcymi truchłami gnijącymi w obejściu. Jedynym dźwiękiem jaki usłyszysz będzie słabe skomlenie. Stwierdzisz, że dochodzi ono ze zniszczonej stodoły i jeśli odważysz się tam zajrzeć, zobaczysz siebie samego, związanego i zakneblowanego. Będziesz patrzył, jak John Glass torturuje cię na sposoby,

o jakich ci się nie śniło. Następnie obudzisz się we własnym łóżku, pozbawiony wszelkich wspomnień

o poprzednim dniu.

Będziesz poszukiwał zapomnianej farmy, a gdy tylko ją ujrzysz, postanowisz się wprowadzić i wyremontować ją. Zapomnisz o swoim dawnym życiu. Rok później niczego nie podejrzewający podróżnik zjawi się na twojej farmie. Z radością zaprosisz go by obejrzał twoje zwierzęta i okażesz wobec niego niespotykaną życzliwość.

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

niezłe :D
Odpowiedz
Świetne xd
Odpowiedz
Flood to wiadomość wysyłana w kółko aż nie rozwalisz telefonu. Flood to wiadomość wysłana w kółko aż nie rozwalisz telefonu. Flood to wiadomość wysłana w kółko aż nie rozwalisz telefonu. Guy disconnected. Excess flood.
Odpowiedz
Nawet spoko :>
Odpowiedz
Tylko szkoda że takie krótkie:-(
Odpowiedz
Dobre:-)
Odpowiedz
aha
Odpowiedz
Sympatyczna historyjka :)
Odpowiedz
nawet dobre D:
Odpowiedz
słabe... strasznie słabe -.-
Odpowiedz
było by lepsze gdyby bardziej rozwinąć fabułe , tak to ok:) jest potencjał na niezłą historyjkę:)
Odpowiedz
Po chuj mam tam iść ;DD
Odpowiedz
Niezłe...
Odpowiedz
super...
Odpowiedz
Niezłe
Odpowiedz
mocne, brrr.....
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje