Historia

Instynkt

tłumacze straszne-historie.pl 19 11 lat temu 26 866 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

Tłumaczenie: scaryguy dla http://Starszne-Historie.pl | autor: Vlayer, Reddit Nosleep.

Do opuszczonego domu dotarliśmy w środku nocy. Może nie było to aż tak straszne - w końcu byliśmy dużą grupą, i chcieliśmy zostać tam tylko na jedną noc.

Kiedy spotkałem się ze wszystkim, zauważyłem, że trzy dziewczyny trzymają się na uboczu i szepczą do siebie. Niedługo później wróciły do grupy i powiedziały - "odchodzimy".

Zapytaliśmy je dlaczego zmieniły zdanie, jedna z dziewczyn powiedziała: "Instynkt". Bały się, że coś złego wydarzy się w tym domu. Z racji na fakt, że były współlokatorkami wsiadły do samochodu i odjechały.

To zmieniło moje plany, skłoniło do refleksji. Kiedy reszta grupy zaczęła wchodzić do domu, ja pożegnałem się i wsiadłem do auta. Nie zostaję w tym domu!

O poranku oglądałem wiadomości. Zauważyłem coś znajomego. Mieszkanie trzech dziewczyn, które wczoraj odjechały wcześniej. Okazało się, że zostały brutalnie zamordowane we śnie, przez niezidentyfikowanego zabójcę. To by było na tyle, jeśli chodzi o ich przeczucia…

Chwile później zadzwonił telefon - to był jeden z facetów z naszej grupy. Słyszałem złość w jego głosie, mówił, że dziewczyny byłyby bezpieczniejsze w opuszczonym domu.

Okazało się, że wziął on ze sobą broń. Lekko zaszokowany zapytałem go po co to zrobił. Odpowiedział: "Instynkt". Przez chwile rozmawialiśmy. W telewizji podano więcej szczegółów odnośnie zbrodni. Kobiety nie tylko zostały zamordowane, ale niektóre części ich ciał zostały wycięte. Powiedziałem o tym koledze, był wyraźnie obrzydzony.

Kiedy przyrządzałem śniadanie zacząłem myśleć o całej sprawie. Jeśli morderca zdecydowałby się zaatakować ludzi w opuszczonym domu, prawdopodobne zostałby zastrzelony.

Cóż za szczęście, że wybrałem kobiece mięso zeszłej nocy. Instynkt?

-----

Kopiowanie dozwolone tylko w niezmienionej formie! Tytuł, informacje o autorze i tłumaczu, treść, stopka z licencją!

(CC) BY-NC-ND 3.0 © Przy kopiowaniu proszę o zachowanie autora, tłumacza i obu źródeł.

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Takie se, ale spoko fabuła 4/10
Odpowiedz
lektor https://youtu.be/WiJNbgfzoCY
Odpowiedz
Serwus !!! Wrzucilem te paste na kanal YouTube do siebie ;) https://www.youtube.com/watch?v=NDpOJHOkL4c
Odpowiedz
Chaotyczne, całkowicie nie spójne, zwłaszcza refleksje głównego bohatera... Ktoś tutaj próbował zaskoczyć plot twistem, ale zamiast budować coś z sensem, na bazie niedopowiedzeń, walnął masą przeczących sobie faktów. Słabe, suche, bez charakteru
Odpowiedz
Ta starszne historie.pl tak świetny link...
Odpowiedz
Rozumiem, jednak również uważam, że nieco bezsensowne. Trochę nie trzyma się kupy, chaotyczne. Spędzają noc w opuszczonym domu, aha, świetnie. 1/10
Odpowiedz
Popieram.
Odpowiedz
Bez sensu:)
Odpowiedz
Trzeba zrozumieć :)
Odpowiedz
Kacper Jędrasiewicz Jak najbardziej zrozumiałam ;)
Odpowiedz
W sumie to się trochu nie trzyma kupy na ale 4/10 myslałam, że będzie lepsze
Odpowiedz
Mocne 2/10
Odpowiedz
Eee nie straszne ;P
Odpowiedz
Ale o co chodzi na końcu? Nie rozumiem
Odpowiedz
To ten chłopak był mordercą. Zamierzał zabić członków tamtej grupy z opuszczonego domku, ale gdy trzy dziewczyny pojechały do domu, on pojechał za nimi. Powołuje się na przeczucie, które uchroniło go przed śmiercią z rąk kolegi, który wziął do opuszczonego domku broń.
Odpowiedz
Ами Лана Бо dzięki, tez nie rozumiałem
Odpowiedz
nie takie złe, ale daje 2/10
Odpowiedz
mało straszne, ale całkiem ok. Podoba mi się :P Dobre do ogniska :)
Odpowiedz
było dobre klasyczne jakich dużo na tej stronie ale 9/10
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje