Historia

Koszmar hotelowy

scaryguy 11 10 lat temu 9 942 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

Całe życie miewam durne sny, szczególnie, kiedy jestem zmęczony. Czasami śnię, że zostaję porwany i przeprowadza się na mnie testy... Ale sny, które najbardziej mnie przerażają to takie, po których budzę się z uczuciem, że część mnie nadal śpi. Jakby jakiś element snu wciąż był żywy w mojej głowie. To uczucie zawsze mnie przeraża.

W zeszłym roku miałem powtarzający się koszmar o tym, że zgubiłem się w hotelu w poszukiwaniu mojego pokoju. Słyszałem dziecięcy śpiew, pierwsza zwrotka „Twinke, Twinkle Little Star” na okrągło. Zawsze budziłem się z tą piosenką w głowie i pozostawała tam przez wiele dni. Nie miałem jej nawet na swojej playliście. Za każdym razem budziłem się z tym dziwnym uczuciem, które pozostawało ze mną przez wiele godzin, że część mnie nadal tkwi we śnie. Ciężko to wytłumaczyć i zrozumieć, jeśli się tego nie doświadczyło osobiście.

Miałem ten koszmar przez może miesiąc, czy dwa, nie wiem dokładnie. Potem miałem uczestniczyć na konferencji w pracy. To był mój pierwszy raz, więc byłem podekscytowany. Koszmar nie pojawiał się od jakiegoś czasu i zapomniałem o nim. Nie pamiętałam o nim nawet, kiedy wchodziłem do hotelu.

Coś mnie niepokoiło, kiedy stałem przy ladzie w recepcji. Po kilku sekundach zrozumiałem co. Z korytarza dochodziła znana mi piosenka, „Twinkle, Twinkle Little Star”. Śpiewana głosem małej dziewczynki. Starałem się o tym nie myśleć, powtarzając sobie, że to tylko głupi zbieg okoliczności. Kiedy dostałem klucz do swojego pokoju, wsiadłem do windy, kiedy obok przechodziła akurat czteroosobowa rodzina.

Mała dziewczynka przestała śpiewać i zatrzymała się. Wskazała palcem na mnie, kiedy zamykały się drzwi windy i powiedziała:

- Mamusiu! To jest ten pan z mojego snu!

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Zabrakło wybitnie podstawowej rzeczy - elementów snu, które sprawiały, że był on koszmarem. Błądzić w hotelu jak najbardziej można. Zgubić sie tak, by nie wiedzieć jak wyjsc - nie bardzo. Sny - fakt - bywają różne, jednak mówimy tu o śnie dorosłego faceta. - samo zgubienie się nie spowoduje strachu.
Odpowiedz
mocne!!!!!
Odpowiedz
niezłe
Odpowiedz
twinkle twinkle?On słyszał Roja :D zawsze na początku jakiegoś horrojka zaczyna to spiewać xD
Odpowiedz
Malutki błąd tam pisze "nie pamiętałam" powinno być "nie pamiętałem"
Odpowiedz
Dobre.Podoba mi się :D .
Odpowiedz
niezłe
Odpowiedz
woow...
Odpowiedz
fajne
Odpowiedz
Fajne . :D
Odpowiedz
już gdzies czytałem, chyba nawet u was
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje