Historia

Intuicja

sundowner 11 11 lat temu 6 550 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

Zebraliśmy się pod opuszczonym domem w środku nocy. Może w większej grupie nie będzie tak strasznie, a poza tym, to tylko jedna noc.

Kiedy spotkałem się z resztą zauważyłem, że są tylko trzy dziewczyny wśród nas wszystkich, stojące na uboczu i szepczące do siebie. Po krótkiej chwili podeszły do nas i oznajmiły: „My stąd idziemy."

Zapytaliśmy je, czemu nagle zmieniły zdanie. „Intuicja", odpowiedziała jedna z nich. Obawiały się, że w tym domu stanie się coś złego. Były współlokatorkami, więc wsiadły do swojego samochodu i pojechały do domu.

To była poważna zmiana planów i zacząłem nad tym myśleć. Kiedy resztą grupy zaczęła wchodzić do domu, ja życzyłem im powodzenia i wsiadłem do auta. Nie zostanę w tym domu.

Jest już rano. Gdy oglądam poranne wiadomości, zauważam coś znajomego. To dom tych dziewczyn, które wtedy odjechały. Okazało się, że zostały brutalnie zamordowane we śnie, a nieznany sprawca pozostaje na wolności. No i tyle miały ze swojego przeczucia.

Niewiele później odbieram telefon od jednego z kolesi z grupy. Wyraźnie słyszałem złość w jego głosie, gdy opowiadał, że w opuszczonym domu dziewczyn nie spotkałoby nic złego.

Okazało się, przemiał ze sobą broń. Zszokowany zapytałem, po co ją wziął, co on krótko skwitował: „Intuicja.” Rozmawialiśmy jeszcze przez jakiś czas, w wiadomościach podali więcej informacji na temat morderstwa. Dziewczyny nie tylko zostały zabite, ale także wycięto różne fragmenty ich ciał. Mój rozmówca był niewątpliwie zniesmaczony.

Podczas przygotowywania śniadania zacząłem rozmyślać nad tym wszystkim. Przecież gdyby zabójca poszedł za nimi do opuszczonego domu, to najprawdopodobniej zostałby postrzelony i zabity.

Miałem szczęście, że zdecydowałem się wczoraj na kobiece mięso, czy to była intuicja?

---

Tłumaczenie: Lestatt Gaara

Autor: Vlayer @ Reddit NoSleep

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Przewidywalne
Odpowiedz
Przewidywalne
Odpowiedz
:3 Takie Creppypasty są najlepsze <3
Odpowiedz
koniec suchy ...
Odpowiedz
Spoko.
Odpowiedz
Ostatnio ciągle wrzucacie starocie. BTW historia fajna, ale przewidywalna(nawet dla kogoś kto nie czyta jej trzeci raz)
Odpowiedz
było było ale spoko historia 9/10
Odpowiedz
nieee. ;d
Odpowiedz
było. ;]
Odpowiedz
fajneee
Odpowiedz
niezłe, niezłe
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje