Historia

KOSZMAR HOTELOWY

białadama 11 11 lat temu 10 843 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

Całe życie miewam durne sny, szczególnie, kiedy jestem zmęczony. Czasami śnię, że zostaję porwany i przeprowadza się na mnie testy... Ale sny, które najbardziej mnie przerażają to takie, po których budzę się z uczuciem, że część mnie nadal śpi. Jakby jakiś element snu wciąż był żywy w mojej głowie. To uczucie zawsze mnie przeraża.

W zeszłym roku miałem powtarzający się koszmar o tym, że zgubiłem się w hotelu w poszukiwaniu mojego pokoju. Słyszałem dziecięcy śpiew, pierwsza zwrotka „Twinke, Twinkle Little Star” na okrągło. Zawsze budziłem się z tą piosenką w głowie i pozostawała tam przez wiele dni. Nie miałem jej nawet na swojej playliście. Za każdym razem budziłem się z tym dziwnym uczuciem, które pozostawało ze mną przez wiele godzin, że część mnie nadal tkwi we śnie. Ciężko to wytłumaczyć i zrozumieć, jeśli się tego nie doświadczyło osobiście.

Miałem ten koszmar przez może miesiąc, czy dwa, nie wiem dokładnie. Potem miałem uczestniczyć na konferencji w pracy. To był mój pierwszy raz, więc byłem podekscytowany. Koszmar nie pojawiał się od jakiegoś czasu i zapomniałem o nim. Nie pamiętałam o nim nawet, kiedy wchodziłem do hotelu.

Coś mnie niepokoiło, kiedy stałem przy ladzie w recepcji. Po kilku sekundach zrozumiałem co. Z korytarza dochodziła znana mi piosenka, „Twinkle, Twinkle Little Star”. Śpiewana głosem małej dziewczynki. Starałem się o tym nie myśleć, powtarzając sobie, że to tylko głupi zbieg okoliczności. Kiedy dostałem klucz do swojego pokoju, wsiadłem do windy, kiedy obok przechodziła akurat czteroosobowa rodzina.

Mała dziewczynka przestała śpiewać i zatrzymała się. Wskazała palcem na mnie, kiedy zamykały się drzwi windy i powiedziała:

- Mamusiu! To jest ten pan z mojego snu!

tłumaczenie, Vaginal_Scrapings

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

a tak jakby rozwinąć historię...poza tym kilka błędów, najpierw pisane w żeńskiej, potem w męskiej osobie...
Odpowiedz
Dziwne ale fajne
Odpowiedz
Nwm o co chodzi... co było strasznego w tym śnie?
Odpowiedz
Trochę nudne
Odpowiedz
Niesamowite... Wiem, co czuje ten gość |:(
Odpowiedz
Straszne ale i intrygujące :3
Odpowiedz
Najlepsza.
Odpowiedz
Super
Odpowiedz
ja piernicze
Odpowiedz
Twinke, Twinke little star :O
Odpowiedz
Ciekawe ...
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje