Historia

Wypadek na przejeździe

scaryguy 12 11 lat temu 11 239 odsłon Czas czytania: ~poniżej minuty

Kilka lat temu w pewnym małym miasteczku zdarzył się tragiczny wypadek. Autobus szkolny przejeżdżał przez przejazd kolejowy, gdy zgasł mu silnik. Nie było czasu na ewakuację. Rozpędzony pociąg uderzył, rozrzucając części autobusu na kilkaset metrów. W wypadku zginęły wszystkie dzieci jadące autobusem.

Od tego czasu na przejeździe zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Miejscowi twierdzili, że jest on nawiedzany przez dusze małych pasażerów. Paru nastolatków postanowiło sprawdzić tę historię. Pojechali samochodem na przejazd i zaparkowali na torach, w tym miejscu gdzie stał autobus. Było dużo śmiechu dopóki nie zaczęło dziać się coś dziwnego. Samochód, pomimo wyłączonego silnika, sam ruszył do przodu, przejechał przejazd kolejowy i jechał aż znacznie oddalił się od torów.

Przerażeni pasażerowie wyskoczyli z auta i pobiegli na tył samochodu żeby zobaczyć co się stało, kto go pchał? Nie było tam nikogo, lecz w świetle latarki zobaczyli na swoim brudnym, zakurzonym samochodzie, wyraźnie odciśnięte ślady kilkudziesięciu małych rączek.

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

https://www.youtube.com/watch?v=IoarMoYtdXE
Odpowiedz
skrót innej historii........
Odpowiedz
Wyjątkowo dzieci nie pożarły ich jelit, lecz uratowały, nice. Krótkie, fajne.
Odpowiedz
haha dojebałeś xD
Odpowiedz
Tylko mi wydało się to słodkie? Tak, jakby dzieci chciały uratować przed śmiercią! :3
Odpowiedz
Słabe przewidywalne.
Odpowiedz
Hahaha.
Odpowiedz
Jestem w 100% pewna, że chodzi tu o film fingerprints i odciski nie należały do zwierząt, a śmiech do ptaków.
Odpowiedz
krótkie głupie nie straszne krótko mówiąc żal
Odpowiedz
na discovery kiedyś było, udowodnili że tam jest z górki bardzo prostym sposobem po prostu położył tam butelkę a ta się stoczyła przez tory, następnie pojechali sprawdzić mit tych rączek na aucie, potem posypali auto talkiem i te rączki to po prostu okazały się ich odciski palców... LEL koniec imprezy
Odpowiedz
znam te historie. śmiechy to były jakieś ptaki, a odciski pączek to pewnie ich
Odpowiedz
znam tą historię z filmu okazało się że odciski palców to były odciski jakiejś rośliny śmiech dzieci to były ptaki które wydawały taki dźwięk a zjeżdżał bo tam była górka.
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje