Historia

The Grifter

pan ciasteczko 5 8 lat temu 10 060 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

"The Grifter" to filmik, który po raz pierwszy został zamieszczony na serwisie 4chan. Według świadków podczas oglądania ludzie doznają niepokojących uczuć oraz psychicznego lęku, niekiedy również są nękani przez nudności oraz koszmary senne. Według niepotwierdzonych źródeł obejrzenie wideo może zakończyć się nawet samobójstwem. Widzowie twierdzą, że po zapoznaniu się z "The Grifter" coś się w nich "zmieniło".

W filmiku znajdują się przerażające obrazy (takie jak pełzające larwy) zgrane z równie niepokojącymi dźwiękami (z początku słychać dziwny, niezidentyfikowany głos). Ujęcia zmieniają się co chwilę. Dzieje się to dosyć szybko, więc trudno jest uchwycić cokolwiek, tym bardziej, że obraz jest bardzo ziarnisty. W pewnym momencie oczom widza ukazuje się mały szczeniaczek trzymany przez kogoś za kark. Uścisk sprawia mu widoczny ból. Stworzenie nie skomle jednak jak zwykły pies - zamiast tego słychać przerażający, niemowlęcy płacz.

Następnie widzimy dziecięcy żłobek z dużą ilością małych kołysek. W łóżeczkach leżą dzieci, prawdopodobnie martwe. Osoba nagrywająca całe to wydarzenie podchodzi do jednego z łóżeczek po czym unosi niemowlę, które natychmiast zaczyna płakać. Po chwili z oczu i ust dziecka wypływa krew. W ostatecznych scenach widzimy zdeformowaną dłoń, która znika gdzieś w potoku krwi oraz roślinę, która gnije w bardzo szybkim tempie. Pojawiają się wtedy różnego rodzaju napisy. Jeden z nich mówi: "Należysz do rasy, która wymiera."

Pod koniec filmiku widzimy także napis w języku Esperanto: "To dziecko (teraz młody chłopak) żyje nadal i wychowuje się w odosobnieniu w miejscu, którego nazwa nie została wyjawiona. Nie potrafi mówić i nadal jest w katatonii."

http://www.youtube.com/watch?v=ugYmhvwrSf4

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

The Grifter Debunked https://www.youtube.com/watch?v=3IHTluxtNog
Odpowiedz
hahaahah w dwudziestej którejś minucie taka śmieszna morda wyskakuje haha boże padłam xDDD
Odpowiedz
Gdzie wy tam psa widzicie ? Filmik, jakich dużo.
Odpowiedz
zadnego szczeniaczka nei widzialam... z niemowlaka tez nie wyplywala krew ._.
Odpowiedz
W tym filmie nie ma nic niepokojącego, no chyba że ten biedny psiaczek :(((
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje