Historia

PRAWDZIWA HISTORIA SPONGEBOBA

xxxx_reckless 0 6 lat temu 2 624 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

Czy słyszałeś kiedyś o kreskówce Spongebob Kanciastoporty ? o żółtej gąbce, która mieszka w fikcyjnym miasteczku Bikini Dolne na dnie oceanu ? cóż ja po prostu wiem, że słyszałeś i chcę ci coś powiedzieć. Nawet jeśli słyszałeś o tej kreskówce to wiem, że na pewno nie znasz prawdziwej historii. Tak - prawdziwej historii Spongebob'a ...

Rodzice Spongebob'a byli tak na prawdę rodzeństwem, więc gdy Spongebob się urodził miał różne choroby takie jak: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i opóźnienie umysłowe. Choroba dwubiegunowa uczyniła go bardzo agresywnym. Wszystkie dzieci w szkole wiedziały o jego chorobach i wyśmiewały się z niego. Nigdy nie miał żadnych przyjaciół co doprowadziło do jego depresji. Pewnej nocy gdy odrabiał lekcje miał nagły atak furii, w wyniku którego zabił swoją starszą siostrę. Był osądzony ale przez swoją schizofrenię i inne choroby został wysłany do Azylu. Podczas jego pobytu tam jego schizofrenia stopniowo się nasilała. Wymyślił fikcyjne miasteczko Bikini Dolne i wszystkich ludzi, którzy w nim żyli. Poniżej znajduje się lista znaków SpongeBob'a i co reprezentowały w jego życiu:

Patryk Rozgwiazda - reprezentował jego tęsknotę do prawdziwego przyjaciela. Stworzył go również głupszym od niego aby poczuć się lepiej z myślą o swoich chorobach.

Skalmar Obłynos - reprezentował dzieci ze szkoły, które wyśmiewały się z niego z powodu jego chorób. Spongebob próbował zaprzyjaźnić się z tymi dziećmi chociaż nie udawało mu się to.

Pan Krab - reprezentował on wszystkie dzieci, które korzystały z głupoty Spongebob'a i udawały, że chcą się z nim zaprzyjaźnić.

Gary - powstał w celu przedstawienia jego rodziców, którzy musieli się pogodzić z faktem, że urodził im się taki syn.

Sandy Pysia - reprezentowała jego miłość do najpopularniejszej

dziewczyny w szkole. W jego snach jego ukochana odwzajemniała jego miłość.

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Czas czytania: ~1 minuta Wyświetlenia: 3 001

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje