Dziewczynka

Dodane przez: neeti, 17.07.2014, 16:11
Reklama:
Historia którą wam opowiem wydarzyła się naprawdę.

Moja mama gdy była nastolatką chodziła wraz ze swoimi przyjaciółkami na cmentarz i czyściły groby o których ktoś dawno zapomniał. Codziennie po szkole, wracając do domu zabierały się do roboty. Zapalały również znicze i kładły kwiatki do wazonu.

Pewnej nocy, gdy moja mama leżała już w łóżku razem ze swoją mamą, poczuła jak ktoś ściąga z niej kołdrę. Nie otwierając oczu podciągnęła kołdrę i z powrotem się przykryła. Chwilę później kołdra znów się zsunęła tym razem jednak do kolan. Wtedy mama otworzyła oczy i ujrzała przed sobą dziewczynkę. Miała ona długie blond włosy, niebieskie oczy i była ubrana w czerwony sweterek. Będąc w szoku mama chwyciła kołdrę i cała się zakryła. Próbowała obudzić swoją mamę, uderzała ją pod kołdrą z całej siły, ale ona nie reagowała. Dziewczynka dalej próbowała ściągnąć z mojej mamy tę kołdrę. Gdy w końcu jej się to udało, moja mama pomyślała że to może jej brat robi sobie żarty i przebrał się za tą dziewczynkę. Po chwili namysłu zamachnęła się, chcąc uderzyć ją w głowę. Zamarła gdy ręka przeszła przez jej ciało. Tak jak przez jakiś dym. Położyła się i w sekundę usnęła. Na drugi dzień opowiedziała wszystko mojej babci, powiedziała również o tym że próbowała ją obudzić. Babcia odpowiedziała że nic nie czuła...

Możliwe że dziewczynka chciała aby moja mama wyczyściła jej grób. A może przyszła podziękować właśnie za to że zadbały o jej grób i przywróciły o niej pamięć.
Oceń:
6
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!