OPOWIEM CI BAJKĘ

Dodane przez: białadama, 12.12.2012, 08:03
Reklama:

UWAGA (Wersja Hard)

Opowiem Ci bajkę.

Albo nie, będzie ich więcej. Każda ukaże prawdę, okrutną, ale dalej prawdę.

Alicja- nasza ukochana blond bohaterka w błękitnej sukience, wcale nie opuściła Krainy Czarów. Zapalenie opon mózgowych, które ją tam zaprowadziło spowodowało śmierć w męczarniach. Teraz na zawsze spogląda na ludzi, którzy pochylają się nad zakłamaną wersją jej historii.

S

toi i uśmiecha się do nich... będąc po drugiej stronie lustra.

Mała syrenka był arystokratką wysokiego rodu, jednak to nie uchroniło ją przed sadystycznym ojcem Trytonem. Gdy okazało się, że dziecko nie jest chłopcem i nie wypowie w swoim życiu żadnego słowa jej życie zamieniło się w wodną torturę. Tryton katował córkę zmuszając ją do wielogodzinnego przebywania w lodowatej wodzie. Skóra na jej nogach zrogowaciała i przybrała kolor zielonej zgnilizny. Od tego momentu ojciec pieszczotliwie nazywał ją Małą Syrenką.

Prostytutka nazywana,, Babcią'' nie przejęła się zbytnio, gdy dowiedziała się o tym, że jest w ciąży. Nawet w tej sytuacji ujrzała wizję zarobku. Gdy urodziła się dziewczynka i trochę podrosła przybrała ją w czerwony kapturek. Zrobiła z niej zabawkę dla pedofilii. Ich alfons,,Wilk’’ gwałcił raz,, Babcię '' raz,,Czerwonego kapturka'' do momentu, gdy nie padł ofiarą seryjnego mordercy,,Myśliwego ''.

Oceń:
91
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!