Historia

Blue Baby, Baby Blue

ermengarda 4 8 lat temu 15 302 odsłon Czas czytania: ~1 minuta

Aby wypróbować "Blue Baby, Baby Blue" wejdź do łazienki, zgaś światło i zamknij drzwi. Następnie wpatrując się w lustro, ułóż ręce, jak gdybyś trzymał w nich małe dziecko. Zacznij delikatnie je kołysać, powtarzając 13 razy: "Blue Baby, Baby Blue". Pamiętaj, aby nie popełnić żadnego błędu.

Jeśli wykonasz to prawidłowo, poczujesz ciężar dziecka w swoich rękach. Będzie rosło i rosło, robiąc się coraz cięższe. Poczujesz nagle, jak zaczyna drapać twoje ręce.

Zanim stanie się przesadnie ciężkie musisz szybko wrzucić je do toalety, spłukać i uciec z łazienki. Jeśli nie wykonasz tego wystarczająco szybko, w lustrze pojawi się odrażająca kobieta. Wrzaśnie, abyś oddał jej dziecko. Jej krzyk będzie tak głośny, że bez problemu będzie w stanie zbić szkło. Jeśli będziesz ciągle trzymał dziecko, zabije cię.

Jak mówi legenda, grupa kilku dziewczyn poznała historię "Baby Blue" I chciała przekonać się, czy to aby na pewno prawda. Nie wierzyły, że to zadziała, więc wysłały swoją przyjaciółkę Laurę do łazienki. Dziewczyna zgasiła światła, zamknęła drzwi. Złożyła swoje ręce i zaczęła powtarzać słowa: "Blue Baby, Baby Blue".

Nagle w swoich rękach poczuła ciężar niewidzialnego dziecka, które zaczęło ją drapać. Laura przeraziła się i nie wiedziała co następnie powinna zrobić. Chciała rzucić dziecko i uciec, ale bała się tego, co mogło się stać. Stała trzymając je i czując jak robi się coraz cięższe i cięższe. Nagle kątem oka ujrzała coś w lustrze. Krzyknęła przeraźliwie.

Kiedy jej koleżanki usłyszały krzyk, próbowały otworzyć drzwi do łazienki. Po chwili starań, wiedziały, że to na nic i wszystkie wraz pobiegły do domu jednej z nich po pomoc. Gdy w końcu udało się wyłamać drzwi, ujrzały martwą Laurę leżącą na podłodze. Jej oczy zostały wydrapane. Nikt nie mógł poruszyć jej ciała, zupełnie jakby coś ciężkiego przypierało ją do ziemi.

Tłumaczenie: Ermengarda

Tekst oryginalny: http://www.wattpad.com/53612045-short-horror-strories-baby-blue

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

Mam skojarzenie...utwr Baby Turns Blue Virgin Prunes :D
Odpowiedz
Kurwa język mi się plącze XD
Odpowiedz
Skoro ona jest w lustrze, a jej krzyk rozbija szkło, to jakie jest z jej strony zagrożenie?
Odpowiedz
Słabe, marna przeróbka Krwawej Merry
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Inne od tego autora

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje