Stworzenie

Dodane przez: białadama, 13.03.2013, 09:30
Reklama:
Jest jeden plik, który nosi nazwę station922.mkv, filmik, który trwa 45 sekund. Nie jest on w zbyt dobrej jakości, gdyż został nakręcony nocą, telefonem komórkowym, z okna jednego z bloków. Akcja toczy się w nocy, miejsce oświetlają przydrożne latarnie. Nagle, z jednego z okien domu naprzeciwko, wysuwa się jedna długa kończyna, zaraz za nią druga, a następnie kolejne trzy.

Kończyny ostrożnie badają powierzchnię bloku wokół, na wzór pająka, a następnie pojawia się coś, co wygląda jak ludzkie ciało, w kolorze drewna. W tle słychać głos operatora, mówi szeptem w języku rosyjskim "Oho! Ono schodzi na dół, ono schodzi!". Stworzenie zaczyna schodzić po ścianie budynku, nieprawdopodobnie zręcznie i miękko, a jego kończyny są niezmiernie elastyczne, choć na takie nie wyglądają.

Od 0:32 do 0:34 można zauważyć, że stworzenie posiada siedem kończyn. Gdy stwór zstępuje na ziemię, zaczyna się zmniejszać, aż w końcu robi się wielkości dość wysokiego człowieka, po czym zastyga w miejscu. Słychać głos operatora "Ku*wa, to mnie widziało!". Mężczyzna cofa się, wyraźnie przerażony, po czym w oknie pojawia się jedna z tych samych, siedmiu kończyn. W tym momencie słychać krzyk i filmik urywa się.

Po obejrzeniu pliku, system zaczyna ekstremalnie się przeciążać. Po restarcie zaczynają się dziać dziwne rzeczy: zawartość niektórych plików znacznie się powiększa, w folderach tymczasowych plików pojawiają się nowe, wielkością do 20MB. Rozwiązać problem może tylko reinstalacja całego systemu.

Jedna z ciekawostek: jest to jeden z plików, po obejrzeniu którego można określić konkretne terytorium przebiegu akcji. Ukazuje jedno z osiedli mieszkaniowych w miejscowości N.

Zespół śledczy ustanowił, że w ciągu 38-iu lat na terenie tym zaginęło bez wieści 9 osób. Ostatnie dwa zniknięcia nastąpiły dokładnie w tę samą noc. Po zawiadomieniu o tym wyższych instancji, miejsce zostało dokładnie przeczesane przez żołnierzy - niczego nie znaleziono.

Prawdziwości filmiku nie da się potwierdzić, gdyż jakoś jest bardzo zła, aczkolwiek żadnego śladu montażu nie dostrzeżono. Stworzenie (phantom-26-station922) zostało nazwane "Palochnik"... Trochę później pojawili się nowi naoczni świadkowie - potwór wyglądał tak samo, jak na filmiku.

http://strashnoe.com/wp-content/uploads/Palochnik_okne-300x225.jpg

http://strashnoe.com/wp-content/uploads/Palochnik_polzet-300x223.jpg

http://strashnoe.com/wp-content/uploads/Palochnik1-300x225.jpg
Źródło: paranormalne.pl
Oceń:
78
Oceniać mogą tylko zalogowani użytkownicy

Skomentuj! Daj znać innym co o tym sądzisz!