Historia

Złodzieje nerek

badlover 12 11 lat temu 7 687 odsłon Czas czytania: ~poniżej minuty

Temat: Podróżni STRZEŻCIE SIĘ!

Sąsiedzi, strzeżcie się!

Drodzy przyjaciele.

Chcę Was ostrzec przed nowym kręgiem przestępczym skierowanym w przyjezdnych. Ten krąg jest bardzo dobrze zorganizowany, dobrze finansowany, posiada wykwalifikowany personel i na daną chwilę jest obecny w większości głównych miast, a ostatnio bardzo aktywny w Nowym Orleanie.

Przestępstwo zaczyna się, kiedy przyjezdni idą do baru się napić na koniec ciężkiego dnia pracy.

Kiedy taka osoba siedzi sama w barze, podchodzą do niej i oferują drinka. Ostatnią rzeczą, jaką pamiętają przyjezdni zanim obudzą się w łazienkowej wannie, w hotelowym pokoju, zanurzeni w lodzie po szyję jest wypijanie tego drinka. Do ściany przyczepiona jest wiadomość, aby się nie ruszać i zadzwonić po policję. Telefon czeka, gotowy na małym stoliku obok.

Przyjezdni dzwonią, na 911, którzy są już zaznajomieni z tą zbrodnią.

Policja instruuje takich ludzi, aby bardzo powoli i ostrożnie sięgnął za siebie i powiedział, czy czuje tubę wystającą z pleców. Przyjezdny sprawdza i odpowiada: „tak”, po czym operator policyjny oświadcza, że karetka już została wysłana. Ten operator wie już, że obydwie nerki nieszczęsnego człowieka zostały zabrane.

To nie przekręt, ani opowieść nie z tego świata. To prawda.

Oznacz jako: przeczytane ulubione chcę przeczytać

Komentarze

W filmie shrek ma wielkie oczy była podobna historia .
Odpowiedz
To nie przekręt, ani opowieść z innego świata... to g@@no
Odpowiedz
Ciekawe czy w Polsce coś podobnego się wydarzyło bo nie słyszałem w ostatnich latach o czymś takim
Odpowiedz
blabla bla gdyby mu usunięto obydwie nerki to mógłby patrzeć na siebie z góry stojąc nad swoim ciałem martwy :D dwie nerki i jeszcze śledzionę mu gwizdnęli i zrobili przeszczep wątroby bo był alkoholikiem heh no ale dobre dobre film jest nawet taki, że w pociągu tłuką ludzi i wycinają narządy ale przykro mi nie pamiętam tytułu co pamiętam akcja dzieje się w Europie gdzieś tam Rumunia kierunek Ukraina to tyle :D
Odpowiedz
Kradzież organów zaczyna i u nas kwitnąć. Do tego farmy krwi ;]
Odpowiedz
Czyżby Eyeless Jack? :)
Odpowiedz
A mi to kiedyś mama opowiadała xD
Odpowiedz
najbardziej schizowe są tutaj komentarze... Czemu?
Odpowiedz
Cała szopka z hotelem droższa niż jedna dodatkowa ukradziona nerka. Niestety gorzej brzmi jako straszna historia kradzież jednej nerki albo zabicie człowieka po ukradzeniu obydwu. Lepiej zrobić rurkę w plecach i wannę lodu... BTW abstrahując od logiki - "[...] przyjezdni idą do baru się napić na koniec ciężkiego dnia pracy" - przyjezdni pracują? Mowa o długotrwałych przyjezdnych? W takim razie czemu tylko oni - tylko im zostały nerki? :)
Odpowiedz
;-; o rany...
Odpowiedz
Fajne. Daje do myślenia.;)
Odpowiedz
było.....
Odpowiedz
Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Archiwum

Najnowsze i warte uwagi

Artykuły i recenzje